Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Žaizdriai, Jovariškės, Trakų r., 2017-04-29

Rezultatai

Grupės M, M20

Trasa 1 d. 5.8 km 23 KP, 2 d. 13.4 km 28 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena
1MDobrynin Sergey RUSRasti Kurikka, Chelyabinsk 1:50:15 35:14 (  3)1:15:01 (  1)
2MSalodkin Siarhei BLRBaklan, Minsk 1:53:56 35:16 (  4)1:18:40 (  2)
3MLaskarzhevski Vladyslav UKRKamvol SK, Grodno 1:57:49 35:30 (  6)1:22:19 (  3)
4MNakvosas Mindaugas LTUSakas OK, Šiauliai 1:59:50 34:53 (  2)1:24:57 (  5)
5MKuzminskis Tomas LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:00:29 32:45 (  1)1:27:44 (  9)
6MKrapivko Dmitri BLRKronan, Grodno 2:01:27 38:27 (12)1:23:00 (  4)
7MRešķis Atis LATSaldus OK, Saldus 2:04:31 37:14 (  8)1:27:17 (  7)
8MNakvosas Gytis LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:05:03 36:50 (  7)1:28:13 (11)
9M20Gurevich Nikita RUSUral GUFK 2:06:02 39:52 (19)1:26:10 (  6)
10MHudzimchik Aliaksei BLRBelarus Orion, Minsk 2:08:00 40:28 (24)1:27:32 (  8)
11MGipas Marijonas LTUMedeina OK, Kaunas 2:08:09 39:58 (21)1:28:11 (10)
12M20Lipnickas Rokas LTUŠilas OK, Prienai 2:08:47 38:53 (14)1:29:54 (12)
13MVoveris Edgaras LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:10:06 37:59 (  9)1:32:07 (13)
14M20Tamošaitis Simonas LTUMedeina OK, Kaunas 2:11:55 38:09 (10)1:33:46 (16)
15M20Nenartavičius Kęstutis LTUŠilas OK, Prienai 2:12:50 40:07 (23)1:32:43 (14)
16M20Dulius Dominykas LTUArboro OK, Krekenava 2:13:23 39:33 (17)1:33:50 (17)
17MŠčerbavičius Edvardas LTUFortūna OK, Vilnius 2:14:23 38:49 (13)1:35:34 (19)
18MShvants Aliaksei BLRKronan, Grodno 2:15:25 40:05 (22)1:35:20 (18)
19MMateičs Viktors LATSaldus OK, Saldus 2:16:32 39:33 (17)1:36:59 (21)
20MJanušis Gediminas LTULabirintas OK, Vilnius 2:16:46 43:27 (29)1:33:19 (15)
20MKantautas Marius LTULėvuo OK, Panevėžys 2:16:46 39:57 (20)1:36:49 (20)
22MVidžiūnas Paulius LTUSakas OK, Šiauliai 2:18:24 41:21 (26)1:37:03 (23)
23MVolungevičius Mantas LTUĄžuolas OK, Vilnius 2:20:18 38:53 (14)1:41:25 (25)
24MKrasko Pavel BLRKamvol SK, Grodno 2:20:20 35:21 (  5)1:44:59 (28)
25MNovičenko Eduard LTUŠiurpys OK, Zarasai 2:22:30 45:30 (31)1:37:00 (22)
26MRybakov Oleksandr UKRSlavutich OK 2:23:37 44:34 (30)1:39:03 (24)
27M20Nenartavičius Tomas LTUŠilas OK, Prienai 2:33:24 46:27 (32)1:46:57 (30)
28MRogalevich Sergey BLRNemiga Nord, Minsk 2:33:33 50:35 (35)1:42:58 (26)
29MGoryachev Mikhail RUSFoton 2:34:03 42:17 (27)1:51:46 (31)
30MOlišauskis Kevinas LTUSakas OK, Šiauliai 2:42:32 58:56 (42)1:43:36 (27)
31MChernov Sergei RUSKaliningrad 2:44:01 51:10 (36)1:52:51 (32)
32MMichailovas Andrius LTUArboro OK, Krekenava 2:49:32 52:37 (37)1:56:55 (33)
33MMendelevičius Mantas LTUTakas OK, Kaunas 3:02:14 58:12 (41)2:04:02 (34)
34MTautkevičius Karolis LTUTakas OK, Kaunas 3:02:55 54:40 (39)2:08:15 (35)
35M20Mockaitis Rėjus LTUMedeina OK, Kaunas 3:10:00 54:14 (38)2:15:46 (36)
36MKudriavcevas Paulius LTUVersmė OK, Plungė 38:20 38:20 (11)dns
37MBacys Modestas LTUIgtisa SK, Šiauliai 39:25 39:25 (16)dns
38M20Vaitkus Rokas LTUSakas OK, Šiauliai 41:18 41:18 (25)dns
39MMisiūnas Justas LTUMedeina OK, Kaunas 42:41 42:41 (28)dns
40MPreibys Andrius LTUVersmė OK, Plungė 46:35 46:35 (33)dns
41MVaitkus Lukas LTUVersmė OK, Plungė 48:53 48:53 (34)dns
42M20Semaška Nidijus LTUKaršuva OK, Jurbarkas 55:28 55:28 (40)dns
43MYasiuchenia Siarhei BLRNemiga Nord, Minsk 1:46:48 dsq1:46:48 (29)