dbtopas login
Daugiadienės VILNIUS → Rezultatai racesults.lt

LTU LTU, Vilnius, 2020-09-18

Grupės W14, W65, W70

Trasa 1 d. 1.8 km 13 KP, 2 d. 2.8 km 10 KP, 3 d. 2.6 km 8 KP

Rinktis  suma  Trumpa trasa  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Trumpa trasa Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1W14Baltrušaitytė RusnėLTU LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:17:33 14:21 (  1) 36:30 (  2) 26:42 (  2)
2W14Skripkauskaitė SkaistėLTU LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:20:59 15:23 (  3) 40:09 (  6) 25:27 (  1)
3W14Bajorinaitė RugilėLTU LTUSM Gaja, Kaunas 1:30:22 15:34 (  4) 39:54 (  4) 34:54 (11)
4W14Žiupkaitė ViltėLTU LTUSM Gaja, Kaunas 1:32:41 15:39 (  5) 40:18 (  7) 36:44 (14)
5W14Paukštytė IevaLTU LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:32:57 16:59 (  6) 46:20 (11) 29:38 (  5)
6W65Kireilienė DalėLTU LTUTakas OK, Kaunas 1:35:19 20:52 (18) 40:42 (  8) 33:45 (  9)
7W65Krasuckienė EglėLTU LTULabirintas OK, Vilnius 1:35:36 20:24 (17) 38:46 (  3) 36:26 (13)
8W65Keinienė LaimutėLTU LTUDevyni OK, Vilnius 1:35:50 21:36 (19) 39:58 (  5) 34:16 (10)
9W14Abukaitytė BrigitaLTU LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:37:56 14:32 (  2) 42:39 (  9) 40:45 (20)
10W14Venckavičiūtė ElžbietaLTU LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:38:14 18:15 (11) 49:54 (14) 30:05 (  6)
11W14Dienytė MargaritaLTU LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:38:27 22:10 (21) 45:12 (10) 31:05 (  7)
12W14Jasūdaitė KarinaLTU LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 1:38:56 19:26 (13) 50:36 (15) 28:54 (  3)
13W14Matulionytė ErikaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 1:43:55 17:15 (  7) 48:19 (13) 38:21 (16)
14W14Gerasimovaitė ViktorijaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 1:45:57 18:47 (12) 51:07 (16) 36:03 (12)
15W14Tamoševičiūtė JogailėLTU LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:52:41 20:12 (15) 51:43 (17) 40:46 (21)
16W14Preibytė MonikaLTU LTUPlungės SRC, Plungė 1:52:53 18:03 (10) 1:01:08 (24) 33:42 (  8)
17W70Skaisgirytė OnaLTU LTULabirintas OK, Vilnius 1:56:36 21:47 (20) 55:00 (20) 39:49 (19)
18W14Danilaitė IevaLTU LTURudamina OK, Vilnius 2:05:27 25:19 (26) 1:01:07 (23) 39:01 (18)
19W14Batalova ViktorijaLTU LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 2:08:06 17:41 (  8) 59:58 (22) 50:27 (22)
20W65Dūdienė VioletaLTU LTURudamina OK, Rudamina 2:12:20 20:19 (16) 57:34 (21) 54:27 (23)
21W14Dokučiajeva AuksėLTU LTUO! Klaipėda, Klaipėda 2:12:25 23:19 (24) 1:11:12 (25) 37:54 (15)
22W70Žilienė AstaLTU LTULabirintas OK, Vilnius 2:38:15 25:46 (28) 1:14:41 (26) 57:48 (24)
23W14Remendaitė EmaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 2:57:14 22:28 (22) 1:20:23 (27) 1:14:23 (27)
24W70Tomaševskaja MarijaLTU LTURudamina OK, Vllnius 3:19:35 37:39 (30) 1:38:01 (28) 1:03:55 (25)
25W70Karčiauskienė JadvygaLTU LTUKaunas 3:48:15 28:01 (29) 2:12:14 (29) 1:08:00 (26)
26W65Stankevičiūtė IrenaLTU LTUDainava OK, Alytus 52:15 17:49 (  9) 34:26 (  1) dns
27W14Dainytė RugilėLTU LTUSM Gaja, Kaunas 1:21:35 dsq 52:16 (19) 29:19 (  4)
28W65Ulevičienė JūratėLTU LTULabirintas OK, Vilnius 1:27:05 dns 48:10 (12) 38:55 (17)
29W14Mikšėnaitė UgnėLTU LTUSM Gaja, Kaunas 20:05 20:05 (14) dns dns
30W14Matulionytė NedaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 22:54 22:54 (23) dns dns
31W14Diedonytė GabijaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 23:34 23:34 (25) dns dns
32W14Koženiauskaitė EmilijaLTU LTUSM Gaja, Kaunas 25:24 25:24 (27) dns dns
33W70Bumelienė SkaidraLTU LTULabirintas OK, Vilnius 51:51 dns 51:51 (18) dns