Daugiadienės VILNIUS
LTU, Vilnius, 2020-09-18

Rezultatai

Grupės W14, W65, W70

Trasa 1 d. 1.8 km 13 KP, 2 d. 2.8 km 10 KP, 3 d. 2.6 km 8 KP

Rinktis  suma  Trumpa trasa  Ilga trasa  Persekiojimo lenktynės  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma Trumpa trasa Ilga trasa Persekiojimo lenktynės
1W14Baltrušaitytė Rusnė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:17:33 14:21 (  1)36:30 (  2)26:42 (  2)
2W14Skripkauskaitė Skaistė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 1:20:59 15:23 (  3)40:09 (  6)25:27 (  1)
3W14Bajorinaitė Rugilė LTUSM Gaja, Kaunas 1:30:22 15:34 (  4)39:54 (  4)34:54 (11)
4W14Žiupkaitė Viltė LTUSM Gaja, Kaunas 1:32:41 15:39 (  5)40:18 (  7)36:44 (14)
5W14Paukštytė Ieva LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:32:57 16:59 (  6)46:20 (11)29:38 (  5)
6W65Kireilienė Dalė LTUTakas OK, Kaunas 1:35:19 20:52 (18)40:42 (  8)33:45 (  9)
7W65Krasuckienė Eglė LTULabirintas OK, Vilnius 1:35:36 20:24 (17)38:46 (  3)36:26 (13)
8W65Keinienė Laimutė LTUDevyni OK, Vilnius 1:35:50 21:36 (19)39:58 (  5)34:16 (10)
9W14Abukaitytė Brigita LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 1:37:56 14:32 (  2)42:39 (  9)40:45 (20)
10W14Venckavičiūtė Elžbieta LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:38:14 18:15 (11)49:54 (14)30:05 (  6)
11W14Dienytė Margarita LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius 1:38:27 22:10 (21)45:12 (10)31:05 (  7)
12W14Jasūdaitė Karina LTUArboro OK, Krekenavos gimnazija, Krekenava 1:38:56 19:26 (13)50:36 (15)28:54 (  3)
13W14Matulionytė Erika LTUSM Gaja, Kaunas 1:43:55 17:15 (  7)48:19 (13)38:21 (16)
14W14Gerasimovaitė Viktorija LTUSM Gaja, Kaunas 1:45:57 18:47 (12)51:07 (16)36:03 (12)
15W14Tamoševičiūtė Jogailė LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:52:41 20:12 (15)51:43 (17)40:46 (21)
16W14Preibytė Monika LTUPlungės SRC, Plungė 1:52:53 18:03 (10)1:01:08 (24)33:42 (  8)
17W70Skaisgirytė Ona LTULabirintas OK, Vilnius 1:56:36 21:47 (20)55:00 (20)39:49 (19)
18W14Danilaitė Ieva LTURudamina OK, Vilnius 2:05:27 25:19 (26)1:01:07 (23)39:01 (18)
19W14Batalova Viktorija LTUPanevėžio sporto centras, Panevėžys 2:08:06 17:41 (  8)59:58 (22)50:27 (22)
20W65Dūdienė Violeta LTURudamina OK, Rudamina 2:12:20 20:19 (16)57:34 (21)54:27 (23)
21W14Dokučiajeva Auksė LTUO! Klaipėda, Klaipėda 2:12:25 23:19 (24)1:11:12 (25)37:54 (15)
22W70Žilienė Asta LTULabirintas OK, Vilnius 2:38:15 25:46 (28)1:14:41 (26)57:48 (24)
23W14Remendaitė Ema LTUSM Gaja, Kaunas 2:57:14 22:28 (22)1:20:23 (27)1:14:23 (27)
24W70Tomaševskaja Marija LTURudamina OK, Vllnius 3:19:35 37:39 (30)1:38:01 (28)1:03:55 (25)
25W70Karčiauskienė Jadvyga LTUKaunas 3:48:15 28:01 (29)2:12:14 (29)1:08:00 (26)
26W65Stankevičiūtė Irena LTUDainava OK, Alytus 52:15 17:49 (  9)34:26 (  1)dns
27W14Dainytė Rugilė LTUSM Gaja, Kaunas 1:21:35 dsq52:16 (19)29:19 (  4)
28W65Ulevičienė Jūratė LTULabirintas OK, Vilnius 1:27:05 dns48:10 (12)38:55 (17)
29W14Mikšėnaitė Ugnė LTUSM Gaja, Kaunas 20:05 20:05 (14)dnsdns
30W14Matulionytė Neda LTUSM Gaja, Kaunas 22:54 22:54 (23)dnsdns
31W14Diedonytė Gabija LTUSM Gaja, Kaunas 23:34 23:34 (25)dnsdns
32W14Koženiauskaitė Emilija LTUSM Gaja, Kaunas 25:24 25:24 (27)dnsdns
33W70Bumelienė Skaidra LTULabirintas OK, Vilnius 51:51 dns51:51 (18)dns