Leitud osavõtjaid: 47
Kuupäev | Võistlused Piirkond | Sport Klass | Klubi, Linn | Koht | Tulemus | Päev Etapp | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2022-06-30 | WOC sprint qualification Vejle | MB | Ukraine | 24 | 14:11 | V | |
2022-06-28 | WOC knock-out sprint Fredericia | MC | Ukraine | dsq | V | ||
2022-06-26 | WOC sprint relay Kolding | X | Ukraine | 12 | 1:04:00 | 3 etapp | 16:32 (21) V |
2021-07-09 | WOC long Hermanky | M | Ukraine | 44 | 2:02:52 | V | |
2019-08-17 | WOC relay Østfold | M | Ukraine | 8 | 1:47:18 | 1 etapp | 34:57 (15) V |
2019-08-14 | WOC long Østfold | M | Ukraine | 24 | 1:45:07 | V | |
2018-08-09 | WOC relay Sigulda | M | Ukraine | 11 | 1:53:06 | 1 etapp | 37:12 ( 8) |
2018-08-07 | WOC middle Sigulda | M | Ukraine | 48 | 41:06 | ||
2018-05-13 | EOC long Capriasca | M | Ukraine | 32 | 1:47:25 | ||
2018-05-12 | EOC relay Capriasca | M | Ukraine | 24 | 2:14:31 | 3 etapp | 46:25 (24) |
2018-05-09 | EOC middle final Meride - Serpiano | M | Ukraine | 30 | 42:06 | ||
2018-05-08 | EOC middle qualification Lugano - Carona | MB | Ukraine | 17 | 30:55 | ||
2017-07-07 | WOC relay Vitipalu | M | Ukraine | 10 | 1:43:20 | 1 etapp | 34:12 (12) |
2017-07-04 | WOC long Rõuge | M | Ukraine | 28 | 2:04:29 | ||
2016-08-27 | WOC relay Strömstad east | M | Ukraine | 12 | 2:00:00 | 3 etapp | 43:34 (13) |
2016-08-25 | WOC long Strömstad east | M | Ukraine | 32 | 1:55:57 | ||
2016-08-20 | WOC sprint qualification Strömstad | M2 | Ukraine | 24 | 14:03 | ||
2016-05-28 | EOC relay Černa Voda | M | Ukraine 1 | 20 | 1:59:35 | 1 etapp | 42:41 (34) |
2016-05-26 | EOC middle qualification Horni Udoli | M3 | Ukraine | 31 | 34:35 | ||
2016-05-24 | EOC long final Bila Voda | M | Ukraine | 26 | 1:48:44 | ||
2016-05-23 | EOC long qualification Bila Voda | M1 | Ukraine | 12 | 1:15:51 | ||
2016-05-22 | EOC sprint qualification Jesenik | M2 | Ukraine | dsq | |||
2014-07-09 | WOC long Lavarone | M | Ukraine | 36 | 1:51:14 | ||
2014-04-16 | EOC relay Marateca | M | Ukraine | 19 | 1:56:22 | 1 etapp | 37:13 (19) |
2014-04-15 | EOC long final Marateca | M | Ukraine | 29 | 1:40:30 | ||
2014-04-14 | EOC middle final Marateca | M | Ukraine | 41 | 36:21 | ||
2014-04-11 | EOC long qualification Meco south | M2 | Ukraine | 15 | 1:11:23 | ||
2014-04-10 | EOC middle qualification Meco north | M1 | Ukraine | 28:29 | |||
2013-07-13 | WOC relay Koulurinne | M | Ukraine | 3 | 1:42:55 | 3 etapp | 37:20 ( 8) |
2013-07-12 | WOC middle Koulurinne | M | Ukraine | 9 | 39:59 | ||
2013-07-11 | WOC middle qual. Koljola | M3 | Ukraine | 8 | 30:26 | ||
2013-07-07 | WOC long qual. Tipasoja | M2 | Ukraine | dnf | |||
2012-07-21 | WOC relay Chalet-a-Gobet, Lausanne | M | Ukraine | 9 | 1:47:01 | 3 etapp | 37:02 (17) |
2012-07-15 | WOC long qualification Ballens, Lausanne | M1 | Ukraine | 16 | 1:06:11 | ||
2012-07-14 | WOC sprint qualification Dorigny, Lausanne | M3 | Ukraine | 24 | 14:46 | ||
2012-05-20 | EOC relay Falun | M | Ukraine | 10 | 2:01:22 | 1 etapp | 43:33 (30) |
2012-05-18 | EOC long final Skattungbyn | M | Ukraine | 42 | 1:46:22 | ||
2012-05-17 | EOC middle final Skattungbyn | MB | Ukraine | 22 | 41:25 | ||
2012-05-15 | EOC long qualification Hökberg | M3 | Ukraine | 9 | 48:39 | ||
2012-05-14 | EOC middle qualification Hökberg | M1 | Ukraine | 26 | 29:16 | ||
2008-07-06 | JWOC relay Göteborg | M | Ukraine | 15 | 3:00:20 | 1 etapp | 1:06:54 (36) |
2008-07-05 | JWOC long Partille Gunnilse, Gioteborg | M | Ukraine | 37 | 1:22:54 | ||
2008-07-03 | JWOC middle final Anggardsbergen, Gioteborg | MB | Ukraine | 5 | 31:33 | ||
2008-07-02 | JWOC middle qualification Anggardsbergen, Gioteborg | M3 | Ukraine | 36 | 35:50 | ||
2008-06-30 | JWOC sprint Ruddalen, Gioteborg | M | Ukraine | 76 | 15:30 | ||
2006-07-02 | EYOC relay Skofja Loka | M18 | Ukraine | 16 | 2:29:23 | 3 etapp | 44:59 (13) |
2006-06-30 | EYOC sprint + long Skofja Loka | M18 | Ukraine | 1 päev 2 päev | 13:39 (58) 1:18:30 (59) V |