Number of events: 579
Date | Event District | Sport Class | Club, City | Place | Result | Day Leg | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-03-09 | Gajos žiemos sprintų taurės 5 etapas Petrašiūnai | M35 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 23:16 | S | |
2024-03-07 | Klaipėdos OS patalpose taurė 2024 Klaipėda | M21 | Medeina OK | 9 | 27:54 | 1 day | 27:54 ( 6) S |
2024-01-21 | Trailo Kalvė S2E3 Kulautuva Kulautuva | M-ZLV | Medeina OK, Kaunas | 9 | 1:31:36 | S | |
2023-12-17 | Kauno Kalėdinis rogainingas Kaunas | BMĖG2 | T&T, Kaunas | 17 | 2:06:59 | S | |
2023-12-02 | Klaipėdos OS čempionatas Ošupis | M | Medeina OK, Kaunas | 2 | 39:06 | S | |
2023-10-21 | Lietuvos taurė Gražutė, Zarasų raj. | M35 | Medeina OK, Kaunas | 5 | 1:36:54 | 1 day 2 day | 32:48 ( 2) S 1:04:06 ( 8) S |
2023-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė Vidzgirio miškas, Alytus | DM35 | Medeina OK, Kaunas | 3 | 1:22:57 | 1 leg | 50:19 ( 3) S |
2023-09-02 | Klubų taurė Juodaklonio k., Trakų r. | X | Medeina OK, Kaunas | 5 | 3:20:29 | 7 leg | 33:59 ( 7) S |
2023-03-11 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | M35 | Medeina OK | 20 | 22:58 | 3 day | 22:58 (13) S |
2021-12-19 | Xtrasa Gailiūnai | MJUOD | Origami Runners, Kaunas | 5 | 1:06:43 | S | |
2021-11-21 | Xtrasa Žemieji Paneriai | MJUOD | Origami runners, Kaunas | 6 | 1:33:27 | S | |
2021-11-06 | Atrask Krekenavą Krekenava | BMEG2 | The A-Team / Medeina OK, Kaunas | 7 | 1:58:09 | S | |
2021-10-24 | Xtrasa Burbiškės | MJUOD | Medeina OK, Kaunas | 7 | 1:21:38 | S | |
2021-10-16 | Lietuvos taurė Palanga | M35 | Medeina OK, Kaunas | 31:29 | 2 day | 31:29 ( 2) S | |
2021-06-26 | LTeam rogaining Vilnius, Baltasis tiltas | BVM2 | Olimpiniai atletai iš Lietuvos | 2 | 1:59:03 | S | |
2021-06-23 | Jonvabalių estafetės Rumšiškės | ELIT | Jonės ir Janinos, Vilnius | dsq | 3 leg | 1:10:39 ( 7) S | |
2021-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė Tiltiškių k. Zarasų r. | M | Medeina OK, Kaunas | 4 | 48:07 | S | |
2021-05-30 | Baltic championship relay Kryžbarkas | W | Lithuania 2 | 2 | 2:08:45 | 1 leg | 40:57 ( 2) S |
2021-05-15 | OS visiems ir LOSF rinktinių kontroli... Varnikai, Trakų raj. | M | Medeina OK, Kaunas | 2 | 52:05 | S | |
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Panevėžys | MV35 | Medeina OK 2, Kaunas | dsq | 2 leg | 12:47 ( 2) S | |
2020-10-17 | Lietuvos taurė Kazokiškės | W | Kopa OK, Kaunas | 2 | 1:28:15 | 1 day 2 day | 37:06 ( 4) S 51:09 ( 2) S |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė Apsingės kaimas. Varėnos r. | M | Kopa OK, Kaunas | 4 | 36:48 | S | |
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga Kibyšių miškas | M | Kopa OK, Kaunas | dsq | S | ||
2020-08-30 | Klubų taurė Šilmeižių miškas, Šilutės r. | KOM | Kopa OK, Klaipėda | 27 | 5:55:16 | 2 leg | 40:48 ( 4) S |
2020-08-29 | Lietuvos čemp. naktinis Kintai, Šilutės r. | M | Kopa OK, Kaunas | 4 | 57:17 | S | |
2020-08-23 | Kaunas Challenge Panemunės parkas | R-MIX | Olimpiniai atletai iš Lietuvos | 2 | 5:15:10 | S | |
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Alsėdžiai | VM | Kopa OK, Klaipėda | 11 | 1:43:03 | 1 leg | 18:14 ( 5) S |
2020-08-08 | Lietuvos čemp. sprintas Telšiai | M | Kopa OK, Kaunas | 5 | 21:24 | S | |
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS Dzūkija | D | Kopa OK, Kaunas | 3 | 2:31:48 | 1 day 2 day 3 day | 45:49 ( 9) S 59:20 ( 3) S 46:39 ( 2) S |
2020-07-18 | Klaipėda Challenge Klaipėda | R-MIX | Olimpiniai Atletai iš Lietuvos | 3 | 2:58:54 | S | |
2020-06-19 | Nida - 3 dienos Nida | M | Kopa OK, Kaunas | 6 | 1 day 2 day 3 day 4 day | dnf 34:49 ( 5) S 33:14 ( 5) S 1:02:57 ( 5) S | |
2020-05-23 | OS treniruotė prie Velnio duobės Mergiškių kalvų miškas | M | Kopa OK | 4 | 51:48 | S | |
2019-11-10 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | M | Kopa OK | 14 | 26:17 | 1 day | 26:17 ( 1) S |
2019-09-28 | Atrask Krekenavą Krekenava | SPO-M | Piktos elitininkės, Kaunas | 1 | 6:01:49 | S | |
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė Ravų miškas, Vilniaus r. | M | SM Gaja, Kaunas | 5 | 2:16:22 | 1 leg | 43:57 ( 1) S |
2019-08-31 | Klubų taurė Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | Kopa OK, Klaipėda | dsq | 2 leg | 37:06 ( 7) S | |
2019-08-24 | Kaunas Challenge Kaunas | M-MOT | Nepriklausomi olimpiniai atletai iš Lietuvos, Kaunas | 5 | 2:16:25 | S | |
2019-08-03 | Klaipėda Challenge Klaipėda | M-MIX | Nepriklausomi olimpiniai atletai iš Lietuvos | 1 day | 1:55:16 ( 1) S | ||
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS Vištytis | D | Kopa OK, Kaunas | 1:51:13 | 2 day 3 day | 51:16 ( 5) S 59:57 ( 6) S | |
2019-06-01 | Vilnius Challenge Vilnius | M-MIX | Nepriklausomi olimpiniai atletai iš Lietuvos, Kaunas | 1 | 3:20:29 | S | |
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Trakai | X | Nepriklausomi olimpiniai atletai iš Lietuvos | 1:00:23 | 2 leg | 20:01 (11) S | |
2019-03-31 | Kauno estafetė Kaunas | M | SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:46:03 | 3 leg | 36:42 ( 2) S |
2019-03-30 | Lietuvos čemp. naktinis Šaukėnai | M | Kopa OK, Kaunas | 3 | 56:54 | S | |
2019-03-03 | Xtrasa Sapieginė | MRAUD | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 29:54 | S | |
2018-11-18 | Vilniaus sprintų taurė Vilniaus | ME | Kopa OK, Kaunas | 38 | 2 day 3 day | 30:11 ( 6) S 18:01 ( 1) S | |
2018-11-11 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | M | Kopa OK | 2 | 1:02:37 | 2 day 3 day 5 day | 15:55 ( 1) S 23:53 ( 8) S 22:49 ( 4) S |
2018-10-20 | KNUT Kuršių Nerija Ultra Trail® Kuršių Nerija | W9 | Kopa OK, Kaunas | 1 | 44:39 | S | |
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup Druskininkai | W | Kopa OK, Kaunas | 4 | 1:52:07 | 1 day 2 day | 1:06:42 ( 4) S 45:25 ( 6) S |
2018-09-23 | Lietuvos čemp. ilga Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | M | Kopa OK, Kaunas | 4 | 1:28:20 | S | |
2018-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | M | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 2:34:21 | 3 leg | 40:59 ( 7) S |
2018-09-08 | Neringos taurė Neringa | D | Kopa OK, Kaunas | 2 | 1:25:55 | 1 day 2 day | 39:32 ( 2) S 46:23 ( 2) S |
2018-09-02 | Rudens Ąžuolyno bėgimas Kaunas | M5 | Kopa OK, Kaunas | 9 | 21:15 | S | |
2018-08-25 | Kaunas Challenge Kaunas | M-MIX | Komandos pavadinimas pats geriausias, Kaunas | 1 | 3:34:46 | S | |
2018-07-14 | Laukinis trail Kintai | M8 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 38:07 | S | |
2018-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė Bukiškio miškas, Vilniaus r. | M | Kopa OK, Kaunas | 3 | 42:15 | S | |
2018-06-02 | Vilnius Challenge Vilnius | M-MIX | Komandos pavadinimas pats geriausias, Kaunas | 1 | 2:39:14 | S | |
2018-05-27 | Baltic championship relay Tartaks | W | Lithuania 2 | 8 | 1:47:40 | 1 leg | 35:20 ( 9) |
2018-05-26 | Baltic championship Tartaks | W | Lithuania | 12 | 1:23:47 | ||
2018-05-19 | Lietuvos čemp. sprintas Kaunas | M | Kopa OK, Kaunas | 8 | 16:16 | S | |
2018-03-24 | Sezono atidarymo taurė Giruliai, Vilhelmo kanalas | M | Kopa OK, Kaunas | 1 | 1:12:33 | 1 day 2 day | 39:52 ( 1) S 32:41 ( 2) S |
2018-02-03 | LTeam Winter challenge Jonava | TRY_X | G-Sportas | 3 | 1:10:55 | S | |
2017-12-30 | Naujametinis Ąžuolyno bėgimas Kaunas | M6 | Kopa OK, Kaunas | 9 | 26:04 | S | |
2017-12-02 | Kauno rogaining Eiguliai, Kleboniškis | X | Kopa OK, Kaunas | 6 | 3:52:08 | S | |
2017-11-25 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | M | Kopa OK | 2 | 1:26:56 | 1 day 2 day 3 day 4 day 5 day | 22:25 ( 2) S 18:56 ( 2) S 20:35 ( 5) S 29:16 ( 4) S 16:19 ( 5) S |
2017-11-19 | Vilniaus sprintų taurė Vilnius | M | Kopa OK, Kaunas | 46 | 1 day 5 day | dsq S 20:28 ( 1) S | |
2017-11-11 | Vilniaus rogaining Vilnius | BMEG3 | Kopa OK, Kaunas | 40 | 2:59:49 | S | |
2017-11-05 | Xtrasa Belmontas | MRAUD | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 46:47 | S | |
2017-10-14 | Lietuvos taurė Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | W | Kopa OK, Kaunas | 6 | 1:54:21 | 1 day 2 day | 59:35 ( 6) S 54:46 ( 6) S |
2017-10-07 | Klaipėdos taurė, Lietuvos sporto vilč... Klaipėda | M | Kopa OK, Kaunas | 18:23 | 2 day | 18:23 ( 2) S | |
2017-10-04 | Bėk į kalną S-Sportas Kaunas | M | Kopa OK | 3 day | 2:13 ( 5) | ||
2017-09-30 | Atrask Krekenavą Krekenava | M_M | Piktos elitininkės, Kaunas | 2 | 2:52:04 | S | |
2017-09-16 | Klaipėda challenge Klaipėda | MIX-O | G-Sportas, Kaunas | 8 | 4:34:25 | S | |
2017-08-19 | Pajūrio trasa Melnragė | MC | Kopa OK | 3 | 47:10 | S | |
2017-06-22 | Daugiadienės TAKAS Šaukėnai | D | Kopa OK | 1:44:03 | 3 day 4 day | 1:02:23 ( 4) S 41:40 ( 4) S | |
2017-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 44:11 | S | |
2017-06-03 | Vilnius Challenge Vilnius | Z-MOT | G-Sportas SK, Kaunas | 1 | 1:28:34 | S | |
2017-05-28 | Sportas visiems dieninės Palanga | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 32:15 | S | |
2017-05-27 | Sportas visiems naktinės Palanga | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 53:58 | S | |
2017-05-21 | Baltic championship relay Šeimaties miškas, Tauragnai | W | Lithuania 2 | 5 | 1:57:21 | 1 leg | 39:34 ( 5) S |
2017-05-20 | Baltic championship Stripeikiai, Ignalinos r. | W | Lithuania | 16 | 1:28:42 | S | |
2017-05-14 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Panevėžys | X | Kopa OK, Klaipėda | 13 | 38:16 | 2 leg | 10:58 ( 8) S |
2017-05-13 | Lietuvos čemp. sprintas Panevėžys | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 7 | 13:03 | S | |
2017-04-22 | Jono Vileišio taurė Šiauliai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:27:27 | 1 day 2 day | 55:16 ( 1) S 32:11 ( 4) S |
2017-04-14 | Lietuvos čemp. naktinis Bartkuškio miškas, Širvintų r. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 49:10 | S | |
2017-04-09 | Kauno čemp. vidutinė Karmėlavos miškas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 42:36 | S | |
2017-04-02 | Alytaus čempionatas Einorai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 39:19 | S | |
2017-03-25 | Sezono atidarymo taurė Smiltynė, Kairiai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:20:51 | 1 day 2 day | 40:25 ( 1) S 40:26 ( 1) S |
2017-03-05 | Sportuok miške Girionyse Girionys | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 42:02 | S | |
2017-03-04 | Sportuok miške Prienuose Giraitiškės | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 56:59 | S | |
2016-11-20 | Vilniaus sprintų taurė Vilnius | M | Kopa OK, Klaipėda | 46 | 3 day | 23:42 ( 6) S | |
2016-11-19 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | M | Kopa OK | 16 | 26:03 | 4 day | 26:03 ( 3) S |
2016-09-10 | Klaipėda Klaipėda | DM | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 2:00:06 | 1 day 2 day | 1:09:49 ( 3) S 50:17 ( 2) S |
2016-08-12 | Daugiadienės Dzūkija Druskininkai | W | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 8 | 1 day | 30:20 ( 1) S | |
2016-07-06 | Bėk už Lietuvą Raudondvaryje Raudondvario dvaras | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 36:59 | S | |
2016-06-23 | Daugiadienės TAKAS Anykščiai | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 16:24 | 3 day | 16:24 ( 2) S | |
2016-06-12 | Baltic championship relay Veskimõisa, Põlvamaa | W | Lithuania 2 | 4 | 2:18:05 | 1 leg | 43:45 ( 2) |
2016-06-11 | Baltic championship Veskimõisa, Põlvamaa | W | Lithuania | 17 | 1:29:35 | ||
2016-06-05 | Lietuvos čemp. vidutinė Gražutės miškas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 34:01 | S | |
2016-05-28 | EOC relay Černa Voda | W | Lithuania | dsq | 1 leg | 40:44 (26) | |
2016-05-27 | EOC middle final Černa Voda | W | Lithuania | 38 | 42:18 | ||
2016-05-26 | EOC middle qualification Horni Udoli | W2 | Lithuania | 17 | 28:13 | ||
2016-05-22 | EOC sprint qualification Jesenik | W1 | Lithuania | 19 | 17:04 | ||
2016-05-22 | EOC sprint final Jesenik | WB | Lithuania | 6 | 16:38 | ||
2016-05-21 | EOC sprint relay Bruntal | X | Lithuania | 11 | 1:09:55 | 4 leg | 18:23 (12) |
2016-05-08 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Šiauliai | X | Kopa OK, Klaipėda | dsq | 1 leg | 15:42 ( 2) S | |
2016-05-07 | Lietuvos čemp. sprintas Šiauliai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 17:09 | S | |
2016-05-01 | Miško trasa Tapeliai | MB | Kopa OK, SM Gaja | 1 | 42:30 | S | |
2016-04-30 | Prienų čempionatas Prienai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:00:30 | S | |
2016-04-23 | Jono Vileišio taurė Ažušilės miškas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:44:23 | 1 day 2 day | 47:50 ( 4) S 56:33 ( 1) S |
2016-04-16 | Pavasario taurė Spring cup WRE Kudrionių poilsio kompleksas | W | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 6 | 2:05:38 | 1 day 2 day | 40:54 ( 6) S 1:24:44 ( 6) S |
2016-04-03 | Alytaus čempionatas Punios šilas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 44:36 | S | |
2016-03-19 | Sezono atidarymas Klaipėda | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:08:10 | 1 day 2 day | 33:12 ( 1) S 34:58 ( 1) S |
2016-03-06 | Sportuok miške varžybos Velnio duobė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 47:16 | S | |
2015-12-19 | Kauno Kalėdinis Kaunas | M_6 | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 5 | 23:20 | S | |
2015-12-06 | Sportuok miške varžybos Rumšiškės | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 49:47 | S | |
2015-11-21 | Kauno rogaining Šveicarija | M | SM Gaja, Kaunas | 1 | 3:55:22 | S | |
2015-11-14 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | M | Kopa OK | 1 | 1:21:40 | 1 day 3 day 4 day 5 day | 17:43 ( 2) S 20:41 ( 1) S 18:58 ( 1) S 24:18 ( 1) S |
2015-10-25 | Šiaulių rogaining Šiauliai | BM6 | Žuvis + Žvėris, Klaipėda | 3 | 5:33:35 | S | |
2015-10-03 | Juodšilių ruduo Juodšiliai | EW | Pajūris TK, Klaipėda | 1 | 1:12:24 | S | |
2015-09-20 | Klubų taurė Šleinių miškas | X | Kopa OK, Klaipėda | 23 | 4:06:56 | 11 leg | 36:17 ( 7) S |
2015-09-19 | Lietuvos čemp. naktinis Gudeliai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 54:08 | S | |
2015-09-06 | Lietuvos čemp. ilga Tytuvėnai, Kelmės r. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:17:05 | S | |
2015-09-05 | Lietuvos čemp. sprintas Kėdainiai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | dsq | S | ||
2015-09-05 | Lietuvos čemp. sprintas kval. Kėdainiai | M1 | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 11:55 | S | |
2015-08-28 | Naktinis Orion bėgimas Kaunas | M | Kaunas | 3 | 31:46 | S | |
2015-08-14 | Daugiadienės Telšē Telšiai | W | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 2:34:20 | 1 day 2 day 3 day | 22:13 ( 2) S 1:07:20 ( 1) S 1:04:47 ( 1) S |
2015-08-05 | WOC relay Darnaway | W | Lithuania | 12 | 2:11:27 | 2 leg | 44:18 (15) |
2015-08-04 | WOC middle Darnaway | W | Lithuania | 23 | 42:17 | ||
2015-07-31 | WOC sprint qualification Forres | W3 | Lithuania | 18 | 15:37 | ||
2015-07-25 | Jūros šventė Klaipėda | W | Kopa OK, Klaipėda | 1:18:38 | 1 day 2 day | 39:38 S 39:00 S | |
2015-06-28 | Marijampolės vasaros sprintas Marijampolė | M | Kopa OK | 2 | 16:00 | S | |
2015-06-27 | OS bėgte rinktinės kontrolinės varžyb... Vingio parko stadionas, Vilnius | M | Kopa OK, Kaunas | 2 | 10:39 | ||
2015-06-20 | Tako supersprintas Varėna | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 13:22 | S | |
2015-06-18 | Daugiadienės TAKAS Varėna | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1:31:32 | 3 day 4 day | 54:56 ( 4) S 36:36 ( 1) S | |
2015-06-06 | Vilnius Challenge Vilnius | RED-X | G-Sportas, Kaunas | 50 | 5:37:14 | S | |
2015-05-31 | Baltic championship relay Tukums | W | Lithuania | 1 | 1:54:47 | 1 leg | 37:36 ( 1) |
2015-05-30 | Baltic championship Tukums | W | Lithuania | 5 | 1:09:07 | ||
2015-05-24 | Lietuvos čemp. estafetė Kermušija, Druskininkų r. | M | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:59:22 | 3 leg | 38:36 ( 2) S |
2015-05-23 | Lietuvos čemp. vidutinė Marcinkonys | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 32:05 | S | |
2015-05-17 | SELL relay Kaunas | X_Z | Kopa OK, SM Gaja | dsq | 1 leg | 12:55 ( 3) S | |
2015-05-15 | SELL games Kaunas | V | Kopa OK | 2 day | 36:18 ( 3) S | ||
2015-05-02 | Jono Vileišio taurė Čiūlėnų miškas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 32:15 | 1 day 2 day | 32:15 ( 1) S dsq S | |
2015-05-01 | Miško trasa Vilnius | MB | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 41:32 | S | |
2015-04-25 | Pavasario taurė Spring cup WRE Kudrionių poilsio kompleksas | W | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:58:35 | 1 day 2 day | 38:37 ( 2) S 1:19:58 ( 3) S |
2015-04-25 | Pavasario taurė Kudrionys | OPEN | Kopa OK | 27 | 0:53 | 2 day | 0:53 (21) |
2015-03-28 | Sezono atidarymas Melnragė, Nemirseta | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:22:43 | 1 day 2 day | 41:53 ( 6) S 40:50 ( 1) S |
2014-12-20 | Kauno Kalėdinis Kaunas | M | Kopa OK, SM Gaja | 1 | 47:36 | S | |
2014-11-29 | Kauno rogaining Lekėčiai | X | G-Sportas, Expedition.lt | 3 | 3:33:54 | S | |
2014-11-16 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | M21 | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 6 | 34:12 | 1 day 5 day | 14:37 ( 2) S 19:35 ( 1) S |
2014-11-16 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | V21 | Kopa OK | 25 | 21:24 | 3 day | 21:24 (10) S |
2014-10-18 | Lietuvos taurė Druskininkai | W | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 35:49 | 1 day 2 day | 1:08:52 S 35:49 ( 2) S | |
2014-10-11 | Klaipėdiečių varžybos Klaipėda | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:03:49 | 1 day 2 day | 43:19 ( 1) S 20:30 ( 1) S |
2014-09-07 | Lietuvos čemp. ilga Siponys, Birštono sav. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:38:22 | S | |
2014-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas Prienai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 13:46 | S | |
2014-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas kval. Prienai | M1 | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 12:23 | S | |
2014-07-12 | WOC relay Campomulo, Gallio | W | Lithuania | 7 | 2:07:04 | 1 leg | 42:48 (12) |
2014-07-09 | WOC long Lavarone | W | Lithuania | 46 | 1:40:51 | ||
2014-07-05 | WOC sprint qualification Burano | W2 | Lithuania | 20 | 15:56 | ||
2014-06-07 | Vilnius Challenge Ozas, Vilnius | SPO-X | G-Sportas, Kaunas | 5 | 4:35:14 | S | |
2014-06-01 | Baltic championship relay Salakas, Zarasų r. | W | Lithuania | 3 | 1:51:16 | 1 leg | 39:36 ( 3) S |
2014-05-31 | Baltic championship Gražutė, Zarasų r. | W | Lithuania | 11 | 1:19:33 | S | |
2014-05-25 | Lietuvos čemp. estafetė Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | M | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 2:53:46 | 3 leg | 40:59 ( 1) S |
2014-05-24 | Lietuvos čemp. vidutinė Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 6 | 46:10 | S | |
2014-05-17 | Pavasario taurė Spring cup WRE Daniliškės, Aukštadvario HE | W | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 33:35 | 1 day | 33:35 ( 2) S |
2014-04-26 | Jono Vileišio taurė Šeimaties miškas (Tauragnai) | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:30:22 | 1 day 2 day | 30:53 ( 1) S 59:29 ( 2) S |
2014-04-16 | EOC relay Marateca | W | Lithuania | 11 | 1:40:01 | 1 leg | 31:30 (13) |
2014-04-14 | EOC middle final Marateca | W | Lithuania | 68 | 39:08 | ||
2014-04-13 | EOC sprint final Palmela | W | Lithuania | 46 | 18:43 | ||
2014-04-12 | EOC sprint qualification Sesimbra East | W2 | Lithuania | 16 | 15:30 | ||
2014-04-10 | EOC middle qualification Meco north | W2 | Lithuania | 31:24 | |||
2014-03-30 | Kopos taurė Giruliai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 36:08 | S | |
2014-03-29 | Sezono atidarymas Smiltynė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 37:59 | S | |
2014-03-22 | Rinktinės kontrolinės varžybos Nida, Juodkrantė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 day 2 day | 37:39 ( 1) S 1:21:12 ( 2) S | ||
2014-02-07 | Rinktinės stovykla Jurbarkas | M | Lietuvos rinktinė | 1 day 2 day 3 day 4 day | 28:22 ( 2) S 46:30 ( 2) S 34:03 ( 2) S 1:33:19 ( 2) S | ||
2013-11-16 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | M | SM Gaja, Kaunas | 4 | 47:36 | 1 day 3 day | 20:23 ( 2) S 27:13 ( 1) S |
2013-11-16 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | V | SM Gaja, Kaunas | 27 | 17:08 | 2 day | 17:08 ( 9) S |
2013-10-26 | Šiaulių rogaining Šiauliai | M | Žuvis + žvėris, Kaunas | 1 | 5:41:58 | S | |
2013-10-19 | Lietuvos taurė Nida, Kuršių nerija | W | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:57:07 | 1 day 2 day | 1:15:54 ( 2) S 41:13 ( 2) S |
2013-10-05 | Klaipėdiečių varžybos Smiltynė, Hageno kalnas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 31:10 | S | |
2013-09-28 | Javonio taurė Mangarotas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 55:10 | S | |
2013-09-22 | Lietuvos čemp. labai ilga Labanoras | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:09:02 | S | |
2013-09-15 | Klubų taurė Viečiūnų miškas | X | Kopa OK, Klaipėda | 10 | 4:06:04 | 11 leg | 50:19 (15) S |
2013-09-08 | Lietuvos čemp. ilga Trako miškas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:25:48 | S | |
2013-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas Marijampolė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 17:28 | S | |
2013-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas kval. Marijampolė | M2 | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 15:47 | S | |
2013-08-31 | Kauno taurė Šventininkų miškas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 46:22 | S | |
2013-08-04 | World games relay Club del Departamento, Cali | X | Lithuania | 5 | 1:25:09 | 2 leg | 23:40 (11) |
2013-08-02 | World games sprint + middle El Ingenio + Rio Pance, Cali | W | Lithuania | 1 day 2 day | 18:59 (28) 41:05 (25) | ||
2013-07-11 | WOC middle qual. Koljola | W2 | Lithuania | dsq | |||
2013-07-08 | WOC sprint qual. Katinkulta, Vokatti | W3 | Lithuania | 14 | 15:26 | ||
2013-07-08 | WOC sprint Sotkamo, Vokatti | W | Lithuania | 30 | 16:51 | ||
2013-06-29 | Pasaulio lietuvių žaidynės Klaipėda | M | Kopa OK, SM Gaja, Klaipėda | 1 day | 17:13 S | ||
2013-06-20 | Rinktinės kandidatų atrankinės sprint... Kajaani | M | Kopa OK, Kaunas | 4 | 20:21 | S | |
2013-06-09 | Lietuvos čemp. estafetė Tytuvėnų reg. parkas | M | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 1:50:07 | 3 leg | 29:27 ( 1) S |
2013-06-08 | Lietuvos čemp. vidutinė Tytuvėnų reg. parkas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 42:15 | S | |
2013-06-01 | Vilnius Challenge Vilnius | SPO-X | G-Sportas, Kaunas | 4 | 5:00:57 | S | |
2013-05-25 | Lietuvos čemp. sprintas Panemunės šilas, Kaunas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 8 | 39:50 | S | |
2013-05-19 | Baltic championship relay Ruusmäe | W | Lithuania | 1 | 1:34:16 | 1 leg | 31:57 ( 1) |
2013-05-18 | Baltic championship Ruusmäe | W | Lithuania | 3 | 1:09:34 | ||
2013-05-10 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius ir apylinkės | W | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 2:20:44 | 1 day 2 day 3 day | 18:50 ( 5) S 1:00:41 ( 4) S 1:01:13 ( 5) S |
2013-04-28 | Kauno čemp. ilga Velnio duobė, Aukštadvaris | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:08:18 | S | |
2013-04-20 | Jono Vileišio taurė Varnikai, Anupriškės, Trakų r. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:35:47 | 1 day 2 day | 41:37 ( 2) S 54:10 ( 1) S |
2013-03-24 | OK Kopa taurė Kairiai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 33:23 | S | |
2013-03-23 | Sezono atidarymas Melnragė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 40:27 | S | |
2013-03-11 | Paminklas A. Kulviečiui - Jonava Jonava | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 9 | 56:03 | S | |
2012-11-17 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | M | Kopa OK, Kaunas | 1 day 3 day 4 day | 18:31 ( 1) 20:29 ( 1) 16:30 ( 1) | ||
2012-11-03 | Šiaulių rogaining Tauro stovyklavietė, Šiauliai | M | Žuvis + Žvėris, Kaunas | 3 | 5:43:28 | S | |
2012-10-20 | Lietuvos taurė Antaveršis + Anupriškės | M | Kopa OK, SM Gaja, Klaipėda | 4 | 1:41:25 | 1 day 2 day | 1:06:27 ( 2) S 34:58 ( 4) S |
2012-10-06 | 1976 Lietuvos maratono taurė Labanoro giria | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:31:47 | S | |
2012-09-29 | Šilo taurė Prienai | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 57:28 | S | |
2012-09-22 | Alytaus taurė Einorai, Alytaus . | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 40:28 | S | |
2012-09-15 | Javonio taurė super sprintas Gudeliai | 1 | Kopa OK, Kaunas | 8 | 7:35 | S | |
2012-09-15 | Javonio taurė Gudeliai | X | Ukmergė | 6 | 2:05:15 | 5 leg | 45:57 ( 6) S |
2012-09-02 | Klubų taurė Živulčiškė | X | Kopa OK, Klaipėda | 12 | 4:12:19 | 11 leg | 50:09 (17) S |
2012-08-26 | Lietuvos čemp. ilga Dievo krėslo miškas, Telšiai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:20:56 | S | |
2012-08-25 | Lietuvos čemp. sprintas Klaipėda | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 13:48 | S | |
2012-08-25 | Lietuvos čemp. sprintas kval. Klaipėda | M2 | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 11:28 | S | |
2012-07-21 | WOC relay Chalet-a-Gobet, Lausanne | W | Lithuania | 13 | 2:03:52 | 1 leg | 40:46 (12) |
2012-07-19 | WOC long final Chalet-a-Gobet, Lausanne | W | Lithuania | 30 | 1:35:21 | ||
2012-07-17 | WOC middle final St-Cergue, Lausanne | W | Lithuania | 12 | 43:17 | ||
2012-07-16 | WOC middle qualification St-George, Lausanne | W1 | Lithuania | 8 | 37:01 | ||
2012-07-15 | WOC long qualification Ballens, Lausanne | W1 | Lithuania | 9 | 54:48 | ||
2012-06-09 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti Kačerginė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 32:14 | S | |
2012-06-03 | Lietuvos čemp. estafetė Girelė, Švenčionių raj. | M | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 2:09:38 | 3 leg | 33:59 ( 3) S |
2012-06-02 | Vilnius Challenge Vingio parkas, Vilnius | SPO-X | G-Sportas, Kaunas | 2 | 5:18:26 | S | |
2012-05-20 | EOC relay Falun | W | Lithuania | 8 | 2:05:21 | 1 leg | 41:14 (14) |
2012-05-19 | EOC sprint final Falun | W | Lithuania | 37 | 18:03 | ||
2012-05-18 | EOC long final Skattungbyn | W | Lithuania | 43 | 1:22:13 | ||
2012-05-17 | EOC middle final Skattungbyn | W | Lithuania | 30 | 41:36 | ||
2012-05-16 | EOC sprint qualification Falun | W2 | Lithuania | 11 | 15:41 | ||
2012-05-15 | EOC long qualification Hökberg | W1 | Lithuania | 10 | 45:44 | ||
2012-05-14 | EOC middle qualification Hökberg | W1 | Lithuania | 16 | 27:22 | ||
2012-04-28 | Prienų čempionatas Drubengio žemėlapis, Prienų r. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 54:03 | S | |
2012-04-14 | Lietuvos čemp. labai ilga Paraudžių miškas, Šiaulių r. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:12:13 | S | |
2012-04-01 | Kauno estafetė Lietuvos liaudies buities muz. | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:47:57 | 3 leg | 30:04 ( 1) S |
2012-03-24 | Sezono atidarymas Juodkrantė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 44:14 | S | |
2012-03-11 | Paminklas A. Kulviečiui - Jonava Jonava | M | SM Gaja, Kaunas | 7 | 50:48 | S | |
2011-12-17 | Kauno Kalėdinis Panemunė, Kaunas | M_6 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 21:22 | ||
2011-11-19 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | M | Kopa OK, Kaunas | 2 day 5 day | dsq 13:45 ( 2) | ||
2011-10-25 | Šiaulių rogaining Kurtuvėnai | M | Kandys, Klaipėda | 1 | 5:55:48 | S | |
2011-10-15 | Lietuvos taurė Lavoriškės, Senasalis | W | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 2:00:26 | 1 day 2 day | 1:18:54 ( 2) S 41:32 ( 5) S |
2011-10-13 | Orientyro uždarymas Ąžuolynas | MA | 2 | 13:16 | S | ||
2011-09-25 | Lietuvos čemp. estafetė Vidzgiris, Alytus | M | Kopa OK Kandys, Klaipėda | 6 | 2:05:04 | 1 leg | 1:09:26 ( 7) S |
2011-09-17 | Javonio taurė Ąžuolų Būda | X | SM Gaja Fuksai, Kaunas | dsq | 5 leg | 37:23 ( 5) S | |
2011-09-10 | Lietuvos čemp. labai ilga Aukštieji Paneriai, Vilnius | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 2:11:58 | S | |
2011-09-04 | Klubų taurė Lūžų miškas, Antalieptė | X | Kopa OK, Klaipėda | dsq | 2 leg | 39:24 ( 3) S | |
2011-09-03 | Lietuvos čemp. naktinis Gražutė, Zarasų r. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 47:36 | S | |
2011-08-28 | Lietuvos čemp. ilga Punios šilas, Alytaus raj. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:06:38 | S | |
2011-08-27 | Lietuvos čemp. sprintas Alytus | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 16:21 | S | |
2011-08-17 | WOC long final La Féclaz | W | Lithuania | 34 | 1:57:34 | ||
2011-08-16 | WOC sprint qualification Aix-les-Bains | W3 | Lithuania | 13 | 18:58 | ||
2011-08-16 | WOC sprint final Chambéry | W | Lithuania | 45 | 19:51 | ||
2011-08-13 | WOC long qualification Saint Francois de Sales | W3 | Lithuania | 13 | 1:01:24 | ||
2011-08-05 | Daugiadienės Telšé Telšiai | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:19:51 | 1 day 2 day 3 day | 17:44 ( 2) S 1:00:40 ( 3) S 1:01:27 ( 3) S |
2011-07-29 | OK Kopa taurė Kairių miškas | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 26:01 | S | |
2011-06-23 | Daugiadienės TAKAS Palanga | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 5 | 2:59:41 | 1 day 2 day 3 day 4 day | 1:13:55 ( 6) S 21:41 (15) S 42:43 ( 5) S 41:22 ( 2) S |
2011-06-12 | Lietuvos čemp. estafetė Varnabūdė | M | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 2:09:25 | 3 leg | 33:08 ( 5) S |
2011-06-11 | Lietuvos čemp. vidutinė Varnabūdė | M | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 35:45 | S | |
2011-06-04 | Vilnius Challenge Vilnius | SPO-X | Grukas, Klaipėda | dsq | |||
2011-05-22 | Baltic championship relay Nida | W | Lithuania | 2 | 1:47:57 | 1 leg | 38:48 ( 4) S |
2011-05-21 | Baltic championship Juodkrantė | W | Lithuania | 8 | 1:28:01 | S | |
2011-05-13 | SELL games Kaunas | D | Lithuanian Academy of Physical Education, Kaunas | 1 day 2 day | 13:21 ( 1) S 32:48 ( 1) S | ||
2011-05-06 | Daugiadienės Vilnius Vilniaus apylinkės | W | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1:21:38 | 2 day | 1:21:38 ( 4) S | |
2011-04-17 | Prienų čempionatas Paduoblis, Prienų r. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:07:08 | S | |
2011-04-16 | Jono Vileišio taurė Meškapieviai, Prienų r. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 33:00 | S | |
2011-04-03 | Kauno estafetė Pakarklės miškas | M | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 2:07:22 | 3 leg | 38:00 ( 3) S |
2011-03-26 | Sezono atidarymas Smiltynė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 59:28 | S | |
2011-03-11 | Paminklas A. Kulviečiui - Jonava Jonava | M4 | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 7 | 53:12 | ||
2011-02-27 | Lietuvos ir Latvijos čemp. estafetė Jaunā Forštate, Daugavpils | W | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 2:57:33 | 2 leg | 55:36 ( 4) S |
2010-12-26 | Kalėdinės varžybos Plungė | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 26:11 | S | |
2010-12-25 | Naujametinis Vilnius | M12 | Kopa OK, Kaunas | 1 | 50:50 | ||
2010-11-06 | Šiaulių rogaining Kurtuvėnai | M | Žuvis + žvėris | 3 | 5:48:47 | S | |
2010-10-16 | Lietuvos taurė Paraudžių miškas, Šiaulių r. | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:55:06 | 1 day 2 day | 1:07:04 ( 4) S 48:02 ( 3) S |
2010-10-14 | Orientyro 2010 uždarymas Ąžuolynas | A | 5 | 12:13 | S | ||
2010-10-02 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... Pakarklės miškas, Vilkija | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:00:10 | S | |
2010-09-25 | Javonio taurė Senovė | X | Kowno dream team | 6 | 1:57:03 | 1 leg | 34:16 ( 3) S |
2010-09-11 | Lietuvos čemp. labai ilga Kairiai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:41:23 | S | |
2010-09-05 | Klubų taurė Paryžiaus miškas, Jonavos r. | X | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 3:48:08 | 2 leg | 39:22 ( 1) S |
2010-08-29 | Lietuvos čemp. ilga Telšiai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 1:31:19 | S | |
2010-08-28 | Lietuvos čemp. sprintas Telšiai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 15:10 | S | |
2010-08-13 | Visaginas 3x4 Visaginas | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 39:55 | 2 day 3 day | 21:51 ( 1) S 18:04 ( 1) S | |
2010-07-23 | WUOC relay Gustafs | W | Lithuania | 7 | 2:02:33 | 1 leg | 38:01 (16) |
2010-07-20 | WUOC long, sprint, middle Gyllfäbodarna, Borlange, Gustafs | W | Lithuania | 1 day 2 day 3 day | 1:18:00 (43) 16:13 (51) 34:29 (10) | ||
2010-06-24 | Daugiadienės TAKAS Molėtai | D | Kopa OK, Šiauliai | 2 | 2:58:17 | 1 day 2 day 3 day 4 day | 15:00 ( 1) S 39:31 ( 2) S 1:12:29 ( 4) S 51:17 ( 2) S |
2010-06-13 | Lietuvos čemp. estafetė Murmuliškės, Zarasai | M | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 2:47:29 | 3 leg | 44:54 ( 3) S |
2010-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė Liminiškės, Zarasai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 6 | 41:26 | S | |
2010-06-05 | EOC long final Pismenovo | W | Lithuania | 33 | 1:44:46 | ||
2010-06-04 | EOC middle final Pismenovo | WB | Lithuania | 2 | 37:17 | ||
2010-06-01 | EOC middle qualification Yasna polyana | W3 | Lithuania | 27 | 36:50 | ||
2010-05-31 | EOC long qualification Yasna polyana | W2 | Lithuania | 13 | 55:38 | ||
2010-05-30 | EOC sprint qualification Primorsko | W1 | Lithuania | 25 | 15:57 | ||
2010-05-23 | Baltic championship relay Selgise | W | Lithuania 2 | 1 | 2:03:34 | 1 leg | 39:53 ( 1) |
2010-05-22 | Baltic championship Selgise | W | Lithuania | 12 | 1:30:57 | ||
2010-05-16 | Studentų pirmenybės estafetė Žiežmariai | M | LKKA, Kaunas | dsq | 1 leg | 33:53 ( 1) S | |
2010-05-15 | Kauno čemp. vidutinėje trasoje, Stude... Palemonas | MS | LKKA, Kaunas | 1 | 29:27 | S | |
2010-05-07 | Daugiadienės Vilnius Vilnius, Elektrėnų sav. | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:15:54 | 1 day 2 day 3 day | 22:15 ( 1) S 1:05:05 ( 4) S 48:34 ( 2) S |
2010-04-25 | Igtisa Pageluvis - Čeprečiškė | D | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 59:55 | S | |
2010-04-24 | Jono Vileišio taurė Naisiai, Kelmės raj. | M | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 38:50 | S | |
2010-04-10 | Kauno estafetė Žiegždriai | M | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:55:01 | 3 leg | 32:02 ( 3) S |
2010-03-28 | Pajūrio taurė Nemirseta | M | Igtisa SK, Šiauliai | 2 | 39:25 | S | |
2010-03-27 | Sezono atidarymas Melnragė | M | Igtisa SK, Šiauliai | 1 | 40:34 | S | |
2010-03-11 | Paminklas A. Kulviečiui - Jonava Jonava | M4 | SM Gaja, Kaunas | 8 | 51:12 | ||
2010-03-06 | Lietuvos čemp. estafetė Kęstaičiai, Telšių sav. | M | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 2:36:54 | 1 leg | 50:02 ( 5) S |
2010-01-30 | OK Fortūnos taurė Varnikai, Trakai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1:35:38 | 2 day | 1:35:38 (13) S | |
2009-12-26 | Naujametinis Vilnius | M | Igtisa SK, Šiauliai | 3 | 49:57 | ||
2009-12-13 | Igtisa stovykla, ilga trasa Petroškos | X7 | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 1:01:18 | S | |
2009-12-12 | Igtisa stovykla, vidutinė Petroškos | X2 | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 53:49 | S | |
2009-11-07 | Šiaulių rogaining Bubiai, Šiaulių r. | X | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 5:49:48 | S | |
2009-10-03 | Lietuvos čemp. labai ilga, Erdvės tau... Elniakampis | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:05:26 | S | |
2009-09-19 | Mačas OK Jaunystė - OK Kopa Ketvergiai | D | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 23:53 | ||
2009-09-13 | Alytaus taurė Balninkai, Alytaus r. | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 52:23 | S | |
2009-09-12 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... Kęstaičiai | D | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 54:05 | S | |
2009-09-06 | Klubų taurė Pavištyčio miškas | X | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 3:26:24 | 2 leg | 37:05 ( 3) S |
2009-08-30 | Lietuvos čemp. estafetė Riešė | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 2:23:28 | 3 leg | 46:21 ( 5) S |
2009-08-29 | Lietuvos čemp. vidutinė Riešė, Vilnius | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 39:47 | S | |
2009-08-21 | WOC relay Bankut, Miskolc | W | Lithuania | 10 | 2:35:03 | 1 leg | 34:08 ( 8) |
2009-08-20 | WOC sprint qualification Kiralyasztal, Miskolc | W2 | Lithuania | 24 | 22:56 | ||
2009-08-16 | WOC middle qualification Bükkszentkereszt, Miskolc | W3 | Lithuania | 26 | 49:18 | ||
2009-08-08 | Erdvės taurė (vidutinė) Gulbinė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 34:30 | S | |
2009-08-07 | Erdvės taurė sprintas Apkartai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 17:04 | S | |
2009-06-19 | Daugiadienės TAKAS Nida | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:40:01 | 1 day 2 day 3 day 4 day | 36:19 ( 2) S 1:04:52 ( 2) S 14:25 ( 1) S 44:25 ( 2) S |
2009-06-13 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti Noreikiškės, LŽŪU | V | Kopa OK, Klaipėda | 8 | 46:41 | S | |
2009-06-07 | Lietuvos čemp. ilga Aukštadvaris, Lietuva | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | dsq | S | ||
2009-06-06 | Lietuvos čemp. sprintas Elektrėnai, Lietuva | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 15:38 | S | |
2009-05-31 | Baltic championship relay Kuldīga | W | Lithuania 1 | 3 | 1:58:34 | 1 leg | 38:37 ( 2) |
2009-05-30 | Baltic championship Kuldīga | W | Lithuania | 12 | 1:18:46 | ||
2009-05-15 | Daugiadienės Vilnius Vilnius | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2:17:18 | 1 day 2 day 3 day | dsq S 1:14:19 ( 2) S 1:02:59 ( 3) S | |
2009-05-09 | Marijampolės pirmenybės Ąžuolų Būda | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 41:12 | S | |
2009-05-02 | Kauno čemp. ilgoje trasoje Elektrėnų sav. Rusakalnio miškas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:07:41 | S | |
2009-04-26 | Igtisos taurė Jautmalkė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:04:26 | S | |
2009-04-25 | Studentų pirmenybės Šaukėnai | M | LKKA, Kaunas | 2 | 40:17 | S | |
2009-04-24 | Studentų pirmenybės Bubiai | M | LKKA, Kaunas | 1 | 1:30:22 | 1 leg | 28:39 ( 1) S |
2009-03-15 | Erdvės estafetė pavasaris Žiežmariai | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 2:22:06 | 3 leg | 42:18 ( 2) S |
2009-03-11 | Paminklas A. Kulviečiui - Jonava Jonava | M4 | SM Gaja, Kaunas | 7 | 51:36 | ||
2009-03-08 | Ice bug Kazokiškių miškas | M1 | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 1:01:08 | S | |
2008-12-27 | Naujametinis Vilnius | M | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 48:39 | ||
2008-11-29 | Šiaulių rogaining Bubiai, Šiaulių r. | X | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 5:51:24 | S | |
2008-11-15 | OS 50 Klaipėda Giruliai | M | 3 | 36:41 | |||
2008-10-25 | Lietuvos čemp. sprintas Kaunas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 15:13 | S | |
2008-10-18 | Lietuvos taurė Kochanovka | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:23:19 | 1 day 2 day | 50:23 ( 2) S 32:56 ( 2) S |
2008-10-05 | Vilniaus taurė Kazokiškių miškas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 6 | 39:34 | S | |
2008-10-04 | Durupio estafetė Aukštadvaris | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 2:45:34 | 3 leg | 45:52 ( 2) S |
2008-09-20 | Lietuvos čemp. labai ilga Živulčiškė | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:54:59 | S | |
2008-09-07 | Klubų taurė Vilnius | X | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 4:37:04 | 2 leg | 48:30 ( 2) S |
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas Kaunas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 20:23 | S | ||
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas kval. Kaunas | M1 | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 14:54 | S | |
2008-08-31 | Lietuvos čemp. vidutinė Pavištytis | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 9 | 47:30 | S | |
2008-08-30 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. Pavištytis | M1 | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 30:46 | S | |
2008-08-02 | WUOC relay Prangli | W | Lithuania | 3 | 2:12:34 | 1 leg | 38:11 ( 4) |
2008-07-30 | WUOC sprint, long, middle Tartu, Veskimõisa, Prangli | W | Lithuania | 1 day 2 day | 18:53 (51) 1:31:13 (38) | ||
2008-06-20 | Daugiadienės TAKAS Trakai | D | Kopa OK, Klaipėda | 3 | 3:28:01 | 1 day 2 day 3 day | 43:48 ( 2) S 1:37:48 ( 3) S 1:06:25 ( 3) S |
2008-06-08 | Lietuvos čemp. estafetė Elniakampis | M | Kopa OK, Klaipėda | 2 | 2:58:09 | 3 leg | 51:52 ( 2) S |
2008-06-07 | Lietuvos čemp. ilga Elniakampis | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 1:27:38 | S | |
2008-06-01 | EOC relay Piejūras camping, Ventspils | W | Lithuania 2 | 2:03:52 | 1 leg | 35:58 (13) | |
2008-05-31 | EOC middle final Ventspils | WB | Lithuania | 9 | 35:48 | ||
2008-05-30 | EOC middle qualification Ventspils | W2 | Lithuania | 24 | 35:18 | ||
2008-05-26 | EOC sprint qualification Ventspils | W1 | Lithuania | 16 | 12:36 | ||
2008-05-26 | EOC sprint final Ventspils | W | Lithuania | 47 | 14:07 | ||
2008-05-16 | Daugiadienės Vilnius Vilnius | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 2:11:01 | 1 day 2 day 3 day | 24:52 ( 4) S 1:08:52 ( 4) S 37:17 ( 2) S |
2008-05-11 | Baltic championship Paneriai, Vilnius | W | Lithuania | 7 | 1:34:30 | S | |
2008-05-10 | Baltic championship relay Sapieginė, Vilnius | W | Lithuania | 1 | 2:01:22 | 1 leg | 42:00 ( 1) S |
2008-05-04 | Atrankinės vidutinė + ilga Bernati, Palu kalns | D | Kopa OK, Klaipėda | 1 day 2 day | 33:38 ( 2) S 1:21:11 ( 5) S | ||
2008-05-01 | Atrankinės sprintas Molėtai | M | Kopa OK, Klaipėda | 9 | 15:21 | S | |
2008-04-20 | Jono Vileišio taurė Kurtuvėnų regioninis parkas | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 39:19 | S | |
2008-03-29 | Kauno estafetė Žiežmariai | M | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 2:28:49 | 1 leg | 43:29 ( 2) S |
2007-12-30 | Naujametinis Vilnius | M | SM Gaja, Kaunas | 3 | 50:18 | ||
2007-12-26 | OK Versmė Kalėdinės varžybos Plungė | M | Kopa OK, Klaipėda | 1 | 21:26 | S | |
2007-10-13 | Lietuvos taurė Zarasai | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:31:54 | 1 day 2 day | 57:41 ( 5) S 34:13 ( 3) S |
2007-09-22 | Lietuvos čemp. labai ilga Stripeikiai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:55:10 | S | |
2007-09-02 | Klubų taurė Druskininkai | X | Kopa OK, Klaipėda | 6 | 3:21:45 | 2 leg | 38:15 ( 2) |
2007-09-01 | Lietuvos čemp. sprintas Druskininkai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 7 | 17:00 | S | |
2007-09-01 | Lietuvos čemp. sprintas kval. Druskininkai | M2 | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 17:08 | S | |
2007-08-26 | WOC sprint final Botanic Garden, Kyiv | W | Lithuania | 45 | 16:22 | ||
2007-08-25 | WOC relay Golosiivo, Kyiv | W | Lithuania | 11 | 2:05:25 | 1 leg | 41:55 (10) |
2007-08-20 | WOC middle qualification Bortnichi, Kyiv | W2 | Lithuania | 17 | 40:04 | ||
2007-08-18 | WOC sprint qualification Golosiivo, Kyiv | W1 | Lithuania | 14 | 14:03 | ||
2007-08-05 | Rinktinės atrankinės (ilga) Palaumenys | M | Rinktinė | 3 | 1:14:42 | S | |
2007-08-04 | Rinktinės atrankinės vidutinė Viečiūnų miškas | M | Rinktinė | 3 | 34:05 | S | |
2007-06-09 | Lietuvos čemp. ilga Noškūnai, Alytaus r. | M | Kopa OK, Klaipėda | 4 | 1:22:29 | S | |
2007-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė Petroškų miškas, Lazdijų raj. | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 9 | 33:47 | S | |
2007-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. Petroškų miškas, Lazdijų r. | M1 | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 27:26 | S | |
2007-05-27 | Baltic championship relay Pariisi, Lääne Virumaa | W | Lithuania | 1 | 2:21:31 | 1 leg | 50:01 ( 2) |
2007-05-26 | Baltic championship Pariisi, Lääne Virumaa | W | Lithuania | 18 | 1:42:26 | ||
2007-05-20 | SELL games relay Karmėlava, Kaunas | D | Lithuanian Academy of Physical Education, Kaunas | 1 | 1:41:35 | 1 leg | 33:36 ( 1) S |
2007-05-18 | SELL games sprint + middle Kaunas + Arlaviškės | D | Lithuanian Academy of Physical Education, Kaunas | 1 day 2 day | 14:36 ( 3) S 32:39 ( 1) S | ||
2007-05-11 | Daugiadienės VILNIUS / Lietuvos OSKD... Vilnius | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:18:13 | 1 day 2 day 3 day | 19:13 ( 2) S 1:11:00 ( 3) S 48:00 ( 3) S |
2007-05-01 | Kauno čemp. vidutinė Popierinė, Prienai | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 39:35 | S | |
2007-04-22 | Jono Vileišio taurė Aukštadvaris | D | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 45:35 | S | |
2007-04-21 | Kauno čemp. ilga Verknės miškas, Aukštadvaris | M | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:10:25 | S | |
2007-04-01 | Kauno estafetė Kluoniškiai, Kauno raj. | M | Kopa OK, Klaipėda | 5 | 2:18:18 | 1 leg | 39:50 ( 2) S |
2007-02-18 | Lietuvos čemp. estafetė Varnikų miškas | M | Kopa OK, Klaipėda | 7 | 2:44:49 | 3 leg | 59:02 ( 7) S |
2007-02-17 | Lietuvos čemp. ilga Varnikai | MA | Kopa OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:14:56 | S | |
2006-12-26 | OK Versmė Kalėdinės varžybos Gelžio ež. Telšių r. | M21 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 38:39 | S | |
2006-10-14 | Lietuvos taurė Seirijai | D20 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:39:52 | 1 day 2 day | 59:36 ( 2) S 40:16 ( 2) S |
2006-10-01 | Baltic junior cup relay Sopot | X | Lithuania | 2:54:05 | 5 leg | 45:22 | |
2006-09-30 | Baltic junior cup Sopot | W20 | Lithuania | 2 | 53:14 | ||
2006-09-24 | Kauno taurė Rukla, Jonavos raj. | M | SM Gaja, Kaunas | 1 | 39:35 | S | |
2006-09-17 | EST LAT LTU youth match, OK Karšuvos ... Gelgaudiškis | D20 | Lithuania | 1 | 2:29:23 | 3 leg | 50:06 ( 1) S |
2006-09-16 | EST LAT LTU youth match, Karšuvos tau... Švarcgiris, Jurbarkas | D20 | Lithuania | 1 | 35:35 | S | |
2006-09-03 | Klubų taurė Sariai | X | Takas OK, Kaunas | 1 | 3:13:52 | 2 leg | 39:22 ( 5) |
2006-09-02 | Lietuvos čemp. sprintas kval. Jomanto parkas, Vilnius | M1 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 18:37 | S | |
2006-09-02 | Lietuvos čemp. sprintas Jomanto parkas, Vilnius | M | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 20:48 | S | |
2006-07-08 | JWOC relay Druskininkai | W | Lithuania | dsq | 1 leg | 37:08 ( 1) S | |
2006-07-07 | JWOC middle Druskininkai | W | Lithuania | 8 | 28:03 | S | |
2006-07-06 | JWOC middle qual. Druskininkai | W3 | Lithuania | 5 | 22:56 | S | |
2006-07-04 | JWOC long Druskininkai | W | Lithuania | 19 | 1:09:42 | S | |
2006-07-03 | JWOC sprint Druskininkai | W | Lithuania | 102 | 16:01 | S | |
2006-06-26 | Tengrio taurė Ringėliškės miškas | D20 | Takas OK, Kaunas | 7 | 41:59 | S | |
2006-06-24 | Lietuvos čemp. ilga Stripeikiai, Ignalinos raj. | M20 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 41:50 | S | |
2006-06-11 | Lietuvos čemp. estafetė Skersabaliai | M | Takas OK, Kaunas | 1 | 2:33:10 | 1 leg | 55:15 ( 1) S |
2006-06-10 | Lietuvos čemp. vidutinė Skersabaliai | M20 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 59:24 | S | |
2006-05-27 | Sportas visiems Palanga | M | Jalle OK, Kaunas | 2 day | 26:30 ( 1) | ||
2006-05-13 | EOC relay Otepää | W | Lithuania | 8 | 2:08:04 | 1 leg | 41:27 (11) |
2006-05-11 | EOC long qualification Kääriku | W1 | Lithuania | 22 | 1:12:05 | ||
2006-05-09 | EOC middle final Haanja | W | Lithuania | 41 | 44:18 | ||
2006-05-08 | EOC middle qualification Haanja | W3 | Lithuania | 13 | 33:41 | ||
2006-05-07 | EOC sprint qualification Otepää | W1 | Lithuania | 15 | 17:25 | ||
2006-05-07 | EOC sprint final Tartu | W | Lithuania | 41 | 15:16 | ||
2006-04-30 | Vilniaus čemp. vidutinė, Studentų pir... Žalieji ežerai | MS | LKKA, Kaunas | 1 | 29:08 | S | |
2006-04-29 | Vilniaus čemp., Studentų pirmenybės Skirmantiškės, Vievis | MS | LKKA, Kaunas | 1 | 1:46:00 | 1 leg | 34:08 ( 1) S |
2006-04-23 | Jono Vileišio taurė Rubikiai | D20 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 33:34 | S | |
2006-04-18 | Marijampolės pirmenybės Varnabūdės miškas | M | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 44:32 | S | |
2006-04-08 | Lietuvos čemp. labai ilga, Neringos p... Juodkrantė | M20 | SM Gaja, Kaunas | dsq | S | ||
2006-04-01 | Kauno estafetė Birštonas | M | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:14:01 | 1 leg | 40:48 ( 1) S |
2006-03-12 | Lietuvos Karo aviacijos 87-osios meti... S.Dariaus ir S.Girėno aerodromas | X | SM Gaja, Kaunas | 41 | 28:02 | ||
2006-02-18 | Lietuvos čemp. ilga Visaginas | M | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 18 | 1:40:36 | S | |
2006-02-17 | Lietuvos čemp. estafetė Visaginas | M | Takas OK, Kaunas | 5 | 2:03:21 | 3 leg | 45:09 ( 7) S |
2006-02-11 | Lietuvos čemp. slidėmis sprintas ir v... Vilnius | M | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 2 day | 59:49 (17) S | ||
2005-10-29 | Lietuvos čemp. naktinis Švarcgiris, Jurbarkas | M20 | Takas OK, Kaunas | 3 | 1:09:09 | S | |
2005-10-15 | Lietuvos taurė Druskininkai | D20 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 8 | 1:46:33 | 1 day 2 day | 1:06:44 ( 6) S 39:49 (14) S |
2005-10-09 | OK Karšuvos taurė vidutinė Kalnėnai, Jurbarkas | M | SM Gaja, Kaunas | 1 | 56:56 | S | |
2005-09-25 | Baltic junior cup Bjärnum | W20 | Lithuania | 3 | 58:48 | ||
2005-09-24 | Baltic junior cup relay Perstorp | X | Lithuania 1 | 2 | 2:50:02 | 5 leg | 46:11 ( 2) |
2005-09-10 | Javonio taurė Lekėčiai | M | SM Gaja, Kaunas | 4 | 1:05:39 | S | |
2005-09-03 | Lietuvos čemp. sprintas kval. Kalnų parkas, Vilnius | M2 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 5 | 16:48 | S | |
2005-09-03 | Lietuvos čemp. sprintas Kalnų parkas, Vilnius | M20 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 14:51 | S | |
2005-08-24 | Moksleivių čemp. vidutinė + ilga Rūdupis, Varnabūdė | M20 | Kaunas | 1 day 2 day | 33:13 ( 1) S 57:26 ( 6) S | ||
2005-08-06 | Druskininkų taurė Zapsys - Ratnyčia | D20 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 57:44 | 1 day 2 day | 44:07 ( 6) S 13:37 ( 1) S |
2005-07-16 | JWOC relay San Bernardino, Ticino | W | Lithuania | 14 | 2:50:55 | 1 leg | 1:04:24 (32) |
2005-07-14 | JWOC long Arcegno, Ticino | W | Lithuania | 65 | 1:32:14 | ||
2005-07-13 | JWOC middle final Taverne, Ticino | WB | Lithuania | 4 | 27:37 | ||
2005-07-12 | JWOC middle qualification Tesserete, Ticino | W2 | Lithuania | 29 | 36:10 | ||
2005-06-25 | Lietuvos čemp. ilga Burbiškės, Vilnius | M20 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:05:15 | S | |
2005-06-19 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti Lekėčiai | M | SM Gaja, Kaunas | 2 | 53:13 | S | |
2005-06-18 | Kauno čemp. vidutinė Smiltynai, Kauno r. | M | SM Gaja, Kaunas | 6 | 33:59 | S | |
2005-06-10 | Moksleivių finalai Aukštadvaris, Trakų r. | M18 | SM Gaja, Kaunas | 1 day 2 day | 41:08 S 1:32:25 S | ||
2005-06-05 | Lietuvos čemp. estafetė Bendoriškė | M | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 2:14:23 | 1 leg | 43:58 ( 1) S |
2005-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė Bendoriškė, Ignalina | M | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 19 | 42:23 | S | |
2005-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. Ažušilė, Ignalina | M2 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 13 | 39:04 | S | |
2005-05-22 | Baltic championship relay Bubiai, Šiaulių r. | W | Lithuania 3 | 7 | 2:23:16 | 1 leg | 49:12 ( 8) S |
2005-05-21 | Baltic championship Jautmalkė, Šiaulių r. | W20 | Lithuania | 1 day | 1:11:19 ( 1) S | ||
2005-05-13 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | D | SM Gaja, Kaunas | 5 | 2:48:32 | 1 day 2 day 3 day | 24:18 ( 7) S 1:25:52 (13) S 58:22 ( 4) S |
2005-05-07 | Marijampolės pirmenybės Zapsys, Veisiejų sav. | M | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 6 | 1:05:48 | S | |
2005-04-17 | Alytaus čempionatas Kalniškės miškas | M | SM Gaja, Kaunas | 5 | 1:07:37 | S | |
2005-04-16 | Kauno čemp. ilga Meškapievis, Prienai | M | SM Gaja, Kaunas | 8 | 1:16:43 | S | |
2005-04-09 | Kauno estafetė Rukla | M | SM Gaja, Kaunas | 4 | 1:58:51 | 2 leg | 38:53 ( 1) S |
2005-04-02 | Pavasario žibuoklės Švarcgirio miškas | M | SM Gaja, Kaunas | 3 | 53:31 | S | |
2005-02-13 | Lietuvos čemp. estafetė Ignalina | M | SM Gaja, Kaunas | 6 | 2:32:36 | 1 leg | 49:29 ( 6) S |
2005-02-12 | Lietuvos čemp. ilga Ignalina | D | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 18 | 1:51:46 | S | |
2004-10-16 | Lietuvos taurė Nemerseta, Giruliai | D18 | SM Gaja, Kaunas | 1:10:33 | 1 day 2 day | dsq S 1:10:33 ( 9) S | |
2004-10-03 | Baltic junior cup Viečiūnai, Druskininkai | D20 | Lithuania | 7 | 55:26 | S | |
2004-10-02 | Baltic junior cup relay Ratnyčia | X | Lithuania 2 | 3 | 2:26:21 | 5 leg | 40:34 ( 2) |
2004-09-04 | Kauno taurė Agurkiškės | M18 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 36:12 | S | |
2004-08-29 | Lietuvos čemp. ilga Kalniškės miškas | M18A | SM Gaja, Kaunas | 8 | 1:07:42 | S | |
2004-08-28 | Moksleivių čemp. sprintas Likiškėlių miškas | M18A | SM Gaja, Kaunas | 3 | 18:39 | S | |
2004-08-22 | Klubų taurė Bebrusai | X | Takas OK 3, Kaunas | 3 | 3:11:20 | 2 leg | 42:23 ( 7) |
2004-08-20 | Jaunių žaidynės estafetė Kalnėnai | M | Kaunas | 1 | 1:50:14 | 1 leg | 36:16 ( 1) S |
2004-08-18 | Jaunių žaidynės vidutinė ir ilga Švarcgiris ir Žirniškiai, Jurbar | M18 | SM Gaja, Kaunas | 1 day 2 day | 15:56 ( 4) S 45:17 ( 1) S | ||
2004-07-10 | JWOC relay Gdansk | W | Lithuania 2 | 14 | 2:10:07 | 1 leg | 38:19 ( 6) S |
2004-07-08 | JWOC long Gdansk | W | Lithuania | 55 | 1:16:32 | S | |
2004-07-07 | JWOC middle final Gdansk | W | Lithuania | 40 | 37:18 | S | |
2004-07-06 | JWOC middle qual. Gdansk | W3 | Lithuania | 17 | 27:43 | S | |
2004-06-27 | EYOC relay Salzburg | W18 | Lithuania | 3 | 1:56:12 | 1 leg | 38:41 ( 6) |
2004-06-25 | EYOC sprint + long Salzburg | W18 | Lithuania | 1 day 2 day | 22:18 (55) 1:05:42 (19) | ||
2004-06-20 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti Kačerginė | M18 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 39:23 | S | |
2004-06-13 | Lietuvos čemp. sprintas Druskininkai | M | SM Gaja, Kaunas | 11 | 16:40 | S | |
2004-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė Marcinkonys | M | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 13 | 37:59 | S | |
2004-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė kval. Marcinkonys | M1 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 25:22 | S | |
2004-06-06 | Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. estafet... Vilkamušio miškas, Pabradė | M18 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:13:12 | 1 leg | 35:11 ( 1) |
2004-06-05 | Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. ilga Vilkamušio miškas, Pabradė | M18 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 47:38 | S | |
2004-05-29 | KASK taurė Žadvainiai, Šiaulių r. | M18 | SM Gaja, Kaunas | 4 | 43:41 | S | |
2004-05-23 | Baltic championship relay Haanja Plaani | W18 | Lithuania 2 | 6 | 1:46:03 | 1 leg | 32:34 ( 4) |
2004-05-22 | Baltic championship Haanja Plaani | W18 | Lithuania | 1 day | 1:09:04 (11) | ||
2004-05-14 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | D18 | SM Gaja, Kaunas | 3 | 2:18:32 | 1 day 2 day 3 day | 34:09 ( 3) S 51:45 ( 5) S 52:38 ( 4) S |
2004-05-09 | Kauno čemp. sprintas Romainių šilas | M | SM Gaja, Kaunas | 3 | 20:17 | S | |
2004-05-08 | Kauno čemp. vidutinė Lazdijų rajonas, Veisiejai | M18 | SM Gaja, Kaunas | 3 | 52:57 | S | |
2004-04-30 | Šiaulių daugiadienės Bazilionai | M18 | SM Gaja, Kaunas | 45:12 | 2 day | 45:12 ( 2) | |
2004-04-24 | Studentų pirmenybės Visoriai, Vilnius | M18 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 32:32 | S | |
2004-04-17 | Kauno čemp. ilga Ringovės miškas, Vilkija | M18 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 46:50 | S | |
2004-04-03 | Kauno estafetė Pakarklės miškas | M18 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:15:25 | 1 leg | 33:20 ( 1) S |
2004-03-27 | Marijampolės pirmenybės Kazlų Rūda | M18 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 32:53 | S | |
2004-02-22 | Lietuvos čemp. estafetė Ignalinos r., Miškiniškės | M18 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:33:16 | 1 leg | 46:46 ( 3) S |
2004-02-21 | Lietuvos čemp. slidėmis ilga Ignalinos rajonas, Miškiniškės | M18 | SM Gaja, Kaunas | 5 | 1:44:14 | S | |
2004-01-24 | Lietuvos čemp. slidėmis sprintas + vi... Vievis, Kazokiškių miškas | M18 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 1 day 2 day | 22:24 ( 3) S 35:29 ( 5) S | ||
2003-10-18 | Lietuvos taurė Pabradė | D18 | SM Gaja, Kaunas | 9 | 1:37:00 | 1 day 2 day | 39:03 ( 9) S 57:57 ( 9) S |
2003-10-05 | Baltic junior cup Elsinore | W18 | Lithuania | 4 | 51:16 | ||
2003-10-04 | Baltic junior cup relay Elsinore | X | Lithuania 4 A | 12 | 2:53:19 | 1 leg | 40:02 ( 9) |
2003-09-27 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... Gelgaudiškis | D18 | SM Gaja, Kaunas | 4 | 53:39 | ||
2003-09-14 | Lietuvos čemp. estafetė Buktos miškas, Marijampolės r. | M | SM Gaja, Kaunas | 3 | 2:28:11 | 1 leg | 47:02 ( 2) |
2003-09-13 | Lietuvos čemp. sprintas Marių parkas, Mariampolė | M20 | Takas OK, Kaunas | 12 | 16:17 | ||
2003-09-06 | Klubų taurė Elektrėnai | X | Takas OK 2, Kaunas | 6 | 3:42:24 | 2 leg | 44:49 ( 9) |
2003-08-31 | Jaunučių jaunimo žaidynės estafetė Vilkija | M20 | Kaunas 2 | 3 | 2:33:27 | 1 leg | 43:51 ( 3) |
2003-08-29 | Jaunučių jaunimo žaidynės Pakarklės miškas, Vilkija | M20 | Kaunas 2, Kaunas | 1 day 2 day | 28:23 ( 7) 1:18:34 ( 8) S | ||
2003-08-19 | Moksleivių finalai estafetė Kazokiškės | M18 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 2:16:15 | 1 leg | 42:44 ( 2) S |
2003-08-18 | Moksleivių finalai Kazokiškės | M18 | SM Gaja, Kaunas | 15 | 51:27 | S | |
2003-07-02 | Daugiadienės TAKAS Jurbarkas | D18 | Takas OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 3:44:47 | 1 day 2 day 3 day 4 day 5 day | 45:15 ( 8) S 59:27 ( 5) S 23:24 ( 4) S 44:59 ( 1) S 51:42 ( 8) S |
2003-06-22 | EYOC relay Pezinok | W18 | Lithuania | 6 | 1:40:37 | 1 leg | 30:11 ( 5) |
2003-06-20 | EYOC sprint + long Pezinok | W18 | Lithuania | 1 day 2 day | 13:02 (38) S 54:32 (16) S | ||
2003-06-07 | Moksleivių čemp. vidutinė + ilga Vangelonių miškas, Alytaus r. | D20 | SM Gaja, Kaunas | 1 day 2 day | 28:59 ( 9) 1:08:53 (11) | ||
2003-05-25 | Baltic championship relay Ventspils | W18 | Lithuania | 3 | 1:51:35 | 1 leg | 36:28 ( 5) |
2003-05-24 | Baltic championship Ventspils | W18 | Lithuania | 6 | 57:42 | ||
2003-05-17 | KASK taurė Alytaus šilas | D18 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 41:34 | ||
2003-05-09 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | D18 | SM Gaja, Kaunas | 4 | 2:04:35 | 1 day 2 day 3 day | 21:07 ( 3) S 45:13 ( 1) S 58:15 ( 6) S |
2003-04-26 | Kauno taurė Rumšiškių miškas | D18 | Takas OK, Kaunas | 11 | 47:56 | ||
2003-04-05 | Kauno estafetė Pakumprys | D18 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:44:57 | 1 leg | 37:19 ( 3) |
2003-02-23 | Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. estafet... Palūšė | D18 | SM Gaja, Kaunas | 4 | 2:56:55 | 3 leg | 50:32 ( 3) |
2003-02-22 | Jaunių, jaunučių, vaikų čemp. Palūšė | D18 | SM Gaja, Kaunas | 11 | 54:15 | ||
2002-10-19 | Lietuvos taurė Zelva | D16 | SM Gaja, Kaunas | 4 | 1:16:01 | 1 day 2 day | 36:12 ( 5) 39:49 ( 2) |
2002-10-13 | Baltic junior cup relay Ventspils | X | Lithuania 2 | 11 | 3:11:35 | 3 leg | 44:44 (15) |
2002-10-12 | Baltic junior cup Ventspils | D16 | Lithuania | 4 | 39:16 | ||
2002-10-06 | Apskričių mačas Geisčiūnai | D16 | SM Gaja, Kaunas | 4 | 36:25 | ||
2002-09-28 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... Kazlų Rūda | D16 | SM Gaja, Kaunas | 3 | 43:49 | ||
2002-09-15 | Lietuvos čemp. estafetė Ringovės miškas, Vilkija | M | Takas OK 2, Kaunas | 7 | 2:41:00 | 2 leg | 57:22 ( 7) |
2002-09-14 | Lietuvos čemp. ilga Pakarklės miškas, Vilkija | MB | Takas OK, Kaunas | 2 | 46:30 | S | |
2002-09-08 | Lietuvos čemp. vidutinė Nida | M20 | Takas OK, Kaunas | 20 | 1:08:24 | S | |
2002-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas Nida | M20 | Takas OK, Kaunas | 16 | 25:23 | S | |
2002-09-01 | Kauno čemp. ilga Antaveršis, Prienų r. | D16 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 33:53 | S | |
2002-08-31 | Klubų taurė Sariai, Švenčionių r. | X | Takas OK 2, Kaunas | 12 | 4:12:56 | 7 leg | 42:41 ( 9) |
2002-08-11 | Jaunių žaidynės Varnabūdė | D18 | SM Gaja, Kaunas | 23 | 57:24 | ||
2002-08-10 | Jaunių žaidynės Varnabūdės miškas | D18 | Kaunas | 1 | 1:54:03 | 1 leg | 38:44 ( 5) |
2002-07-03 | Daugiadienės TAKAS Ignalina | D16 | SM Gaja, Kaunas | 12 | 3:35:23 | 1 day 2 day 3 day 4 day 5 day | 36:24 ( 5) S 33:32 ( 7) S 58:03 (24) S 48:30 (14) S 38:54 (11) S |
2002-06-22 | EYOC relay Wyniki, Gdynia | W16 | Lithuania | 2 | 1:31:53 | 1 leg | 29:24 ( 3) |
2002-06-21 | EYOC sprint + middle Wyniki, Gdynia | W16 | Lithuania | 2 day | 48:07 (41) | ||
2002-06-08 | Moksleivių čemp. trumpa + klasika Plateliai | M16 | SM Gaja, Kaunas | 1 day 2 day | 26:16 ( 8) S 44:00 ( 8) S | ||
2002-06-02 | OK Miško sprintas ? | DA | SM Gaja, Kaunas | 8 | 39:37 | ||
2002-05-25 | KASK Taurė Kaskalnis | M16 | SM Gaja, Kaunas | 3 | 31:20 | S | |
2002-05-19 | Baltic championship relay Nemunaitis, Alytus | W18 | Lithuania | 5 | 2:08:39 | 2 leg | 44:31 ( 6) |
2002-05-18 | Baltic championship Nemunaitis, Alytus | W16 | Lithuania | 4 | 47:08 | S | |
2002-05-10 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | D16 | SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:45:53 | 1 day 2 day 3 day | 28:50 ( 2) S 44:38 ( 5) S 32:25 ( 4) S |
2002-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė Gailiūnai | M16 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 24:11 | ||
2002-04-21 | Kauno taurė Prienų šilas, Naravai | M16 | SM Gaja, Kaunas | 12 | 58:15 | S | |
2002-04-13 | Alytus Kaunas Vilnius Dušnionys | M16 | SM Gaja, Kaunas | 5 | 44:43 | S | |
2002-04-06 | Kauno estafetė Agurkiškė | M16 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:23:52 | 1 leg | 27:39 ( 2) |
2002-03-17 | OK Miško ikisezoninės Prienų šilas | D | SM Gaja, Kaunas | 23 | 1:12:57 | ||
2002-02-03 | Kauno čemp. pasirinktinai Kulautuva | M16 | SM Gaja, Kaunas | 4 | 35:44 | ||
2002-01-20 | Lietuvos čemp. estafetė Palūšė | D16 | SM Gaja, Kaunas | 3 | 2:07:34 | 3 leg | 37:34 ( 3) |
2002-01-19 | Lietuvos čemp. vidutinė Palūšė | D16 | SM Gaja, Kaunas | 8 | 1:00:47 | ||
2001-10-20 | Lietuvos taurė Juodkrantė | D16 | SM Gaja, Kaunas | 4 | 1:02:45 | 1 day 2 day | 31:28 ( 4) S 31:17 ( 7) S |
2001-10-13 | Apskričių mačas Žvėrinčius, Prienai | M16 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 43:45 | ||
2001-09-30 | Moksleivių finalai, OK Ąžuolas taurė ... Mickūnai | M16 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:18:49 | 3 leg | 28:44 ( 3) |
2001-09-29 | Moksleivių finalai, OK Ąžuolas taurė Mickūnai | M16 | SM Gaja, Kaunas | 5 | 29:44 | ||
2001-09-23 | EST LAT LTU youth match, OK Perkūno t... Vilnius | D16 | Lithuania 2 | 1 | 1:04:58 | 3 leg | 19:38 ( 1) |
2001-09-22 | EST LAT LTU youth match, Vilniaus taurė Vilnius | D16 | Lithuania | 18 | 1:03:20 | S | |
2001-09-02 | Vilniaus čemp. klasika Šilėnai | M16 | SM Gaja, Kaunas | 7 | 47:59 | ||
2001-08-08 | Daugiadienės TAKAS Nemunaitis | D16 | SM Gaja, Kaunas | 17 | 4:36:03 | 1 day 2 day 3 day 4 day 5 day | 39:04 (13) S 1:37:11 (29) S 52:19 (24) S 50:37 (13) S 36:52 ( 6) S |
2001-06-28 | Lietuvos jaunių, jaunučių, vaikų esta... Prienai | M16 | Kauno OSM, Kaunas | 2 | 2:19:18 | 2 leg | 52:21 ( 6) |
2001-06-26 | Jaunių, jaunučių,vaikų čemp. klasika ... Prienai, Giraitiškės ir Naravai | M16 | Kauno OSM, Kaunas | 1 day 2 day | 53:03 (12) 30:51 (13) | ||
2001-06-10 | Marijampolės pirmenybės Meškapievis, Prienai | D16 | SM Gaja, Kaunas | 7 | 42:44 | ||
2001-06-02 | Lietuvos čemp. trumpa kval. Smalininkai | M2 | SM Gaja, Kaunas | 35 | 43:42 | S | |
2001-05-19 | KASK taurė Giruliai | D16 | SM Gaja, Kaunas | 5 | 29:07 | ||
2001-05-11 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | D16 | Kauno OSM, Kaunas | 17 | 3:06:16 | 1 day 2 day 3 day | 1:06:49 (15) S 35:28 ( 4) S 1:23:59 (21) S |
2001-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė trasa Mickūnai | M16 | SM Gaja, Kaunas | 3 | 27:47 | ||
2001-04-22 | OK Miško taurė Grabuciškės | MB | Kauno OSM, Kaunas | 2 | 40:15 | ||
2001-04-07 | Kauno estafetė Kulautuva | M16 | Kauno OSM, Kaunas | 2 | 1:31:07 | 2 leg | 24:26 ( 1) |
2001-04-01 | Kauno čemp. labai ilga Lekėčiai | M16 | Kauno OSM, Kaunas | 6 | 1:00:35 | ||
2000-10-07 | Lietuvos taurė Giruliai + Kairiai, Klaipėda | D14 | Kauno OSM, Kaunas | 3 | 48:48 | 1 day 2 day | 24:43 ( 4) 24:05 ( 2) |
2000-10-01 | Javonio taurė Varnabūdė | D14 | Kauno OSM, Kaunas | 2 | 32:33 | ||
2000-09-23 | Moksleivių pirmenybės, OK Ąžuolas tau... Pavilnys | D14 | Kauno OSM, Kaunas | 10 | 29:31 | ||
2000-08-19 | Klajūno maratonas Baltis | XB | Kauno OSM, Kaunas | 13 | 1:12:01 | ||
2000-07-05 | Daugiadienės TAKAS Prienai | D14A | Kauno OSM, Kaunas | 6 | 2:44:04 | 1 day 2 day 3 day 4 day 5 day | 30:03 ( 3) 22:41 ( 3) 33:41 ( 4) 24:38 ( 3) 53:01 (17) |
2000-06-19 | Moksleivių čemp. klasika + trumpa Aukštadvaris | D14 | Kauno OSM, Kaunas | 1 day 2 day | 43:49 ( 5) 22:58 (16) | ||
2000-05-21 | Kauno čemp. klasika Aukštadvaris | D14 | Kauno OSM, Kaunas | 6 | 33:33 | ||
2000-05-14 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | D14 | Kauno OSM, Kaunas | 41:42 | 2 day | 41:42 (11) | |
2000-05-06 | Vilniaus čemp. trumpa Juodasis kelias | D14 | Kauno OSM, Kaunas | 4 | 18:33 | ||
2000-04-08 | Kauno estafetė Šveicarija | M14 | Kauno OSM, Kaunas | 5 | 1:46:20 | 2 leg | 25:08 ( 1) |
1999-10-09 | Lietuvos taurė Aukštadvaris | D14 | Kauno OSM, Kaunas | 30 | 1:04:26 | 1 day 2 day | 27:23 (27) 37:03 (32) |
1999-06-30 | Daugiadienės TAKAS Aukštadvaris | D14B | Kauno OSM, Kaunas | 8 | 2:33:36 | 1 day 2 day 3 day 4 day 5 day | 31:15 (10) 34:28 (21) 33:10 (16) 26:45 ( 8) 27:58 ( 6) |
1999-06-12 | Alytus Kaunas Vilnius Tolkūnai | M14 | Kauno OSM, Kaunas | 5 | 43:14 | ||
1999-04-11 | Kauno estafetė Kluoniškiai | M14 | Kauno OSM 3, Kaunas | 6 | 1:57:22 | 2 leg | 56:45 ( 8) |